Terminal Hizmetleri

Sevk zamanlarının kısaltılması ve müşteri sipariş sürelerinin azaltılmasında yüksek katkı sağlıyoruz.

Depolama

ELLEÇLEME

 

Makinamız ile Canbaz İstasyonunda; buğday ithalatımızın demiryoluyla daha uygun maliyetler ve transit süreyle gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. İlaveten kurulacak konveyör ile gübre vb. ürünlerin aktarma işlemleri de Canbaz da gerçekleştirilebilecektir.

 

Taşınan yükü kısa bir süre içinde sevk edilmek üzere başka bir araca aktarıyoruz.

Aktarma

Konteyner/vagon elleçleme, yükleme/boşaltma, tartım, depolama, gümrükleme gibi hizmetler sağlıyoruz.

Destek Hizmetler

CANBAZ TERMİNALİ

Kars-Gürcistan sınır istasyonumuz Canbaz’ da Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri vagonlarındaki yüklerin, vagonlara aktarılması için şirketimizce portal/hareketli vinç kurulmuştur. Tamamen yerli ve yeni 60 Ton/saat kapasiteli pnömatik (Vakumlu) tahıl&bakliyat aktarma makinemizin testleri başarı ile tamamlanmıştır.

Makinamız ile Canbaz istasyonunda buğday ithalatımızın demiryoluyla daha uygun maliyetler ve transit süreyle gerçekleştirilmesi sağlnmaktadır. İlaveten kurulacak konveyör ile gübre vb. ürünlerin aktarma işlemleri de Canbaz’ da gerçekleştirilebilecektir.

KÖSEKÖY TERMİNALİ

İzmit’te kurulu lojistik merkezimizde Terminalde 15 yol, 3 adet (293 m) yük rampası, 5 adet (5×600 m) konteyner/uzun/ağır kargo yüke uygun hat bulunmaktadır.

Merkezimizde konteyner elleçleme operasyonları, vagon işlemlerinin yanı sıra gümrükleme işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Sanayi alanlarına entegre depolama tesisleriyle transit yüklerin bölgede yarattığı yoğunluğu sisteme oturtmak, ihracat ve ithalatçımıza lojistik avantaj sağlamak için lojistik merkezimizi geliştiriyoruz. Depolama, aktarma, yükleme/boşaltma gibi terminal hizmetleri sağlıyoruz.

GAZİANTEP LOJİSTİK MERKEZİ
MERSİN/TIRMIL TERMİNALİ

Karayolu, demiryolu, denizyolu erişimi ile kombine taşımacılık imkanlarının olduğu; depolama ve ulaştırma hizmetlerin birlikte sunulabilmektedir.

Mersin’de lojistiğin kalbi Tırmıl’da yer alan lojistik merkezimizde konteyner elleçleme, vagon işlemleri, gümrükleme işlemleri ile terminal hizmetleri sağlamaktayız..